Nová služba na letišti Mladá Boleslav

TWIN TRANS s.r.o., Aeroklub Mladá Boleslav a společnost NISA AIR s.r.o. společně budují nové uložiště a výdejní místo leteckých pohonných hmot na letišti Mladá Boleslav. Po stanicích Benešov, Hradec Králové a Vrchlabí vyroste samoobslužná stanice také u nás. Systém výdejních karet poskytuje leteckým provozovatelům veškerý komfort při zabezpečení tankování pohonných hmot. Nemusíte mít u sebe finanční hotovost a navíc si můžete natankovat i mimo pracovní dobu. Systém umožňuje kartu vystavit jak na provozovatele, tak na jednotlivé piloty, nebo jednotlivá letadla.

K vydání odběrové karty potřebujete doložit v kopiích výpis z obchodního rejstříku, zápis letadla do let. rejstříku, OLZ, povolení leteckých prací, nebo povolení let. činnosti pro vlastní potřebu, předpokládaný roční odběr paliva a jeho druh.

O vydání karty můžete požádat u společnosti TWIN TRANS s.r.o. nebo u NISA AIR s.r.o.. Již nyní Vám umožní využívat služeb stávajících stanic. Pokud výstavbu neovlivní nepříznivé met. podmínky plánujeme otevření stanice v Mladé Boleslavi 1.5.2012.
4
Na prodej »